logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

BIURO KSIEGOWE, RACHUNKOWE Nowy Dwór Mazowiecki

Oddział biura rachunkowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ul. Przejazd 5, Nowy Dwór Mazowiecki

Chcesz założyć lub już prowadzisz swoją firmę i potrzebujesz księgowej ? Rozważasz współprace z zewnętrznym biurem księgowym ? Zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym S&S Tax. Jesteśmy sprawdzonym biurem księgowym, który ma już parę lat doświadczenie we współpracy z firmami. Mamy doświadczenie i wiedzę, którą cały czas aktualizujemy w związku ze stale zmieniającymi się przepisami podatkowymi więc nic nas nie zaskoczy. Dzięki współpracy z wieloma różnymi firmami mamy wiedzę na temat branży biznesu i różnych specyfik firm, dlatego nasze usługi i będą dostosowane do Twoich i firmy potrzeb ale tez do wymagającego aktualnie rynku. Razem sprawimy, że Twoja firma będzie mogła się rozwijać i aby wszelkie dokumentacje były na czas, a Ty zamiast osobiście skupiać się na księgowości przedsiębiorstwa skupisz się na zarządzaniu firmą. Jeśli dopiero masz zamiar stawiać pierwsze kroki jako przedsiębiorąca chętnie Ci możemy w założeniu firmy i zajmiemy się wszelką dokumentacją.


Dzięki nam ułatwimy Ci wejść w świat biznesu i będziemy wspierać na każdym kroku. Pomagamy zakładać różne spółki z o.o. i jednoosobowe działalności dla nas jest to bez różnicy. Będziemy mogli Ci doradzić w każdej kwestii podatkowej i rachunkowej ale też w przypadku ważnych decyzji w związku z firmą. Zapoznając się z charakterem działalności i obszarem działania będziemy w stanie doradzić Ci najkorzystniejszą formę rozliczania się z fiskusem. Jeśli nasz współpraca będzie Ci pasować i nasze usługi będą spełniać Twoje oczekiwania możesz pozostać we współpracy z nami. Poprowadzimy księgowość ale też zajmiemy się kadrą i płacą wszelkimi sprawami pracowniczych, pomożemy Ci w negocjacji warunków umów, z ubezpieczeniami wszelkimi płacami, zwolnieniami i urlopami. Stworzymy dla Twojej firmy regulamin pracy i regulamin wynagrodzeń. Będziemy tez służyć Ci naszą wiedzą prawną, księgową i podatków. Razem z nami zapobiegniesz komplikacjom i problemom. Współpracując z nami będziesz działać na zasadzie partnerstwa, ponieważ ważne jest dla nas abyś nam zaufał i kontaktował z nami gdy potrzebujesz naszej pomocy i odpowiedniej strategii . Zapewnimy Ci usługę na wysokim poziomie ponieważ stale pilnujemy aby nasza wiedza była aktualizowana i monitorujemy co się dzieje w świecie podatkowym, pilnujemy zmian w przepisach i na bieżąco dostosowujemy nasze działania tak aby Twoja firma bez przeszkód mogła działać na pełnych obrotach.


Usługi w naszego biura rachunkowego nie są ograniczone tylko i wyłącznie do podatków rachunkowości i księgowości ale tez do administracji kadr. Jako przedsiębiorcą jesteś zobowiązany aby prowadzić akta personalne pracowników oraz ich dokumentacje związanych z pracą, ich przechowywanie musi być zgodnie obowiązującymi przepisami prawa. Wiemy że podczas prowadzenia firmy masz sporo na głowie dlatego przychodzimy z pomocą. Dlatego nasze usługi obejmą:

    Oferujemy m.in. : :
  • Przygotujemy umowy o pracę, zlecenie i o dzieło z Twoja współpracą oraz dopilnujemy aby były zgodnie z wymogami kodeksu pracy oraz kodeksu cywilnego.
  • Będziemy prowadzić akta osobowe pracowników i poprowadzimy dokumentację w sprawach związanych z pracą.
  • Dopilnujemy wszelkich konieczności aktualizacji profilaktycznych badań lekarskich oraz jeśli trzeba konieczność przeprowadzenia szkoleń BHP
  • Zajmiemy się ewidencjonowaniem urlopów wypoczynkowych oraz wszelkich nieobecności w pracy
  • Przygotowanie zmian warunków zatrudnienia
  • Przygotujemy dokumenty z rozwiązaniem stosunku pracy
  • Na bieżąco będziemy Cię informować o wszelkich zmianach prawnych dotyczących wymogów dokumentacji kadrowej

Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki

Możesz powierzyć nam świadczenie usług administracji płacowej. Zagwarantujemy Ci jako naszemu klientowi całkowitą poufność, reedukację kosztów i w razie zmian w zakresie administracji płac i ubezpieczeń nasi specjaliści będą Cię obsługiwać na bieżąco aktualizując swoją wiedzę. Nasze usługi administracji płac i kadr obejmują: • Rejestracja pracodawców oraz pracowników dla celów ubezpieczenia społecznego • Obliczenie i sporządzanie list płac pracowników • Obliczenie wynagrodzeń • Przygotowywanie i dystrybucja pasków płacowych • Przygotowywanie informacji rocznych o dochodach i zaliczkach na podatek dochodowy. • Sporządzanie wszelkich raportów związanych z kadrami i płacami • Pomożemy w sporządzeniu regulaminu pracy aby usprawnić pracę w Twojej firmie

Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki

Pełna Księgowość Nowy Dwór Mazowiecki

+48 799-017-911

(22) 243-74-53