logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

Biuro rachunkowe Ząbki

Zależy Ci na optymalizacji kosztów? Zgłoś się do nas, a na pewno nie pożałujesz! Nasze biuro rachunkowe w Ząbkach pomoże przede wszystkim właścicielom firm (małych, średnich i dużych), ale też osobom reprezentującym wspólnoty mieszkaniowe. Zainteresowany? Posiadamy szeroki zakres usług, m.in. rachunkowych, kadrowych, płacowych i księgowych, dzięki którym Twój biznes będzie się rozwijać, a Ty uporządkujesz dokumentację i nie będziesz się martwić wypełnianiem deklaracji oraz rozliczeniami.

Biuro rachunkowe Ząbki - na jakiej płaszczyźnie działamy i na co możesz liczyć?

To, czym na pewno Cię zainteresujemy to fakt, iż działamy na wielu różnych płaszczyznach. Jesteśmy w pełni elastyczni, a nasza pomoc pomoże Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Wystarczy, że odwiedzisz prowadzone przez nas biuro księgowe w Ząbkach lub skontaktujesz się z naszymi specjalistami telefonicznie. Udostępniamy Ci też drogę mailową. Co to oznacza? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie! Na co możesz liczyć, gdy skorzystasz z naszych usług? Przedstawimy Ci kilka mocnych stron:

  • bogate doświadczenie,
  • stale poszerzająca się wiedza, aby nie zaskoczyły nas żadne aktualizacje i zmiany,
  • reprezentowanie interesów firmy przed ZUS-em i Urzędem Skarbowym,
  • obsługa płacowa pracowników (wynagrodzenia, obsługa umów, raporty, sprawozdania, rozliczenia, deklaracje),
  • kompleksowa obsługa kadrowa (akta osobowe, ewidencja czasu pracy, dokumentacja związana z umowami, zaświadczenia),
  • ewidencja środków trwałych i operacji gospodarczych,
  • obsługa plików JPK VAT i amortyzacji.

Oczywiście zawsze możesz nas o coś zapytać i dowiedzieć się, czy dane usługi rachunkowe wchodzą w zakres naszych obowiązków. Pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię w potrzebie i zadbamy o to, aby Twoja firma funkcjonowała na najwyższych obrotach!

Biuro księgowe Ząbki - gwarancja fachowego wsparcia

Prowadząc księgowość w Ząbkach skupiamy się na tym, aby każdy zleceniodawca był dla nas wieloletnim partnerem, dzięki czemu w krótkim czasie nabierzesz do nas zaufania. Zapewniamy Ci fachowe wsparcie na każdym etapie realizowania usługi, niezależnie od tego, czy w danej chwili będziemy się zajmować Twoją księgowością, rachunkowością czy też może kadrami i płacami. Obowiązki księgowe, które do tej pory spoczywały na Tobie, przejmą nasi doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści - uwierz, odetchniesz i skupisz się na innych zadaniach, które pomogą Ci rozwinąć firmę!

Księgowość Ząbki - wersja pełna i uproszczona

Co jeszcze może Ci zaoferować nasze profesjonalne biuro rachunkowe w Ząbkach? Przede wszystkim dostęp do księgowości pełnej oraz uproszczonej. To Ty decydujesz, która wersja będzie dla Ciebie optymalna. Działania, które będziemy realizować mają na celu zagwarantowanie Ci bezpieczeństwa finansowego i maksymalnego spokoju, np. w sferze podatkowej. Poprowadzimy dla Ciebie księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje ryczałtowe, pomożemy w zarejestrowaniu działalności gospodarczej, a do tego przygotujemy raporty okresowe, bankowe i roczne. Brzmi dobrze? Nie pozostaje Ci nic innego, jak się z nami skontaktować!

+48 799-017-911

(22) 243-74-53