logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

BIURO KSIEGOWE, RACHUNKOWE Nowy Dwór Mazowiecki

Oddział biura rachunkowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ul. Przejazd 5, Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze biuro rachunkowe w Nowym Dworze to zespół ekspertów z zakresu kompleksowej księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz strategicznego planowania finansowego. Proponujemy Ci dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę, odpowiadającą specyfice prowadzonej działalności. W biurze rachunkowych w Nowym Dworze pomoc znajdą zarówno przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak też duża firma i spółka. Wszelkie działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz na bieżąco aktualizowanej wiedzy. Obsługujemy firmy wymagającej pełnej księgowości i takie, którym przysługuje prawo do księgowości uproszczonej. Pomagamy też w kwestiach podatkowych przy zakładaniu firmy.

    Oferujemy m.in. : :
  • Przygotujemy umowy o pracę, zlecenie i o dzieło z Twoja współpracą oraz dopilnujemy aby były zgodnie z wymogami kodeksu pracy oraz kodeksu cywilnego.
  • Będziemy prowadzić akta osobowe pracowników i poprowadzimy dokumentację w sprawach związanych z pracą.
  • Dopilnujemy wszelkich konieczności aktualizacji profilaktycznych badań lekarskich oraz jeśli trzeba konieczność przeprowadzenia szkoleń BHP
  • Zajmiemy się ewidencjonowaniem urlopów wypoczynkowych oraz wszelkich nieobecności w pracy
  • Przygotowanie zmian warunków zatrudnienia
  • Przygotujemy dokumenty z rozwiązaniem stosunku pracy
  • Na bieżąco będziemy Cię informować o wszelkich zmianach prawnych dotyczących wymogów dokumentacji kadrowej

Nowoczesne biuro rachunkowe

Obserwujemy zmiany w obszarze podatków i księgowości, a także postęp w cyfryzacji. Reagujemy na nowości na obu tych płaszczyznach, dlatego pozostajemy do Twojej dyspozycji nie tylko w siedzibie naszego biura rachunkowego, ale też online. Dzięki temu zapewnimy Ci oszczędność czasu i stały dostęp do fachowej wiedzy.

W ramach obsługi księgowej oferujemy m.in.:

Przejmujemy na siebie obowiązki księgowe Twojej firmy, Ty zyskujesz czas i energię na właściwe działania w swojej firmie.

Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki

Pełna Księgowość Nowy Dwór Mazowiecki

+48 799-017-911

(22) 243-74-53