logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

Kadry i płace

Kompleksowa zewnętrzna obsługa pracowników w firmach

Usługi Kadrowe Warszawa

Ludzie są motorem napędowym w każdej firmie. To od nich zależy jej rozwój, pozycja w branży, powodzenie każdego projektu, ale również odbiór na rynku i wśród kontrahentów. Aspekt dotyczący zatrudniania pracowników, jak też bieżącej obsługi ich spraw jest więc kluczowy dla ogólnego wizerunku firmy i budowania jej przewagi konkurencyjnej.

Nasi specjaliści zapewniają obsługę kadrowo-płacową, przejmując na siebie obowiązki dotyczące prowadzenia dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników oraz odprowadzaniem podatków, składek i wynagrodzeń. Jesteśmy alternatywą dla działu kadr i płac funkcjonującego bezpośrednio w strukturze firmy. Korzystając z naszego wsparcia, minimalizujesz koszty dotyczące zatrudnienia pracowników w tym dziale i utrzymania stanowisk pracy. Ponadto masz pewność, że sprawy formalne Twojego zespołu są w rękach profesjonalistów z fachową wiedzą i dużym doświadczeniem.

Elastyczne rozwiązania kadrowo-płacowe dla optymalizacji i kontroli kosztów w firmie

Outsourcing kadrowo-płacowy pozwoli Ci skoncentrować się na podstawowej i zasadniczej działalności firmy. Dzięki temu całą energię możesz spożytkować na obsłudze klientów, realizacji projektów i rozwoju. W zakresie obsługi kadrowo-płacowej naszym celem jest stworzenie klientom możliwości optymalnego wykorzystywanie zasobów ludzkich w ich firmach. Odciążamy ich od działań niezbędnych i bardzo ważnych, ale niewchodzących w skład ich podstawowej działalności. Odpowiadamy za obsługę pracowników, pozwalając firmie pracować na nieustanny wzrost efektywności całego przedsiębiorstwa.

Struktura organizacyjna firmy zmienia się mniej lub bardziej dynamicznie, liczba pracowników ulega zmianom, przeprowadzane są modyfikacje z formach zatrudnienia i zasadach wynagradzania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy przygotowani na zmianę strategii w trakcie współpracy. Proponujemy rozwiązania dopasowane do zmieniającej się sytuacji w firmie i nowych wymagań.

Obsługa płacowa pracowników – rozliczamy pracowników zgodnie z obowiązującym prawem

Usługi z zakresu obsługi płacowej obejmują wszelkiego rodzaju rozliczenia i sporządzanie list wynagrodzeń. To także działania z zakresu dokumentacji podatkowej, co wymaga nieustannego aktualizowania wiedzy, ze względu na dynamiczne zmiany w prawie podatkowym. W ramach outsourcingu płacowego otrzymujesz m.in.:

 • Naliczanie wynagrodzeń, w tym wynagrodzeń pracowników zagranicznych i pracowników oddelegowanych
 • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, US i PFRON
 • Obsługę każdego rodzaju umów dotyczących zatrudnienia
 • Kontakt z zewnętrznymi organami, jak ZUS i US
 • Przygotowywanie raportów i sprawozdań
 • Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych
 • Obsługę kontraktów menadżerskich

Obsługa kadrowa – troszczymy się o zasoby ludzkie w firmach

Kadry to obszar obejmujący wszystkie działania dotyczące zasobów ludzkich w firmie. Koncentrują się one przede wszystkim na ewidencji czasu pracy, prowadzeniu akt osobowych zatrudnionych pracowników i stałym kontakcie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Obsługa kadrowa prowadzona przez nasze biuro rachunkowe obejmuje m.in.:

 • Prowadzenie akt osobowych pracowników niezależnie od formy zatrudnienia
 • Ewidencję czasu pracy pracowników
 • Sporządzanie świadectw pracy
 • Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
 • Prowadzenie dokumentacji z zakresu umów cywilnoprawnych
 • Rejestrację pracowników w ZUS

Zapewnimy Ci dbałość o kwestie zatrudnienia zgodne z wymogami prawa pracy i przepisów dotyczących składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.

+48 799-017-911

(22) 243-74-53