logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

Biuro rachunkowe Targówek

Zależy Ci na tym, aby Twoja firma funkcjonowała na wyższym poziomie? Jesteś w odpowiednim miejscu! Nasze biuro rachunkowe na warszawskim Targówku pomoże Ci w prowadzeniu działalności - niezależnie od wybranego przez Ciebie typu. Poprowadzimy dla Ciebie wszelkie sprawy związane z prawidłowym rozliczaniem składek (np. ZUS), a jednocześnie będziesz mieć pewność, że zatrudnienie nowego pracownika przebiegnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty!

Biuro rachunkowe Warszawa Targówek - czym się zajmujemy?

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe na Targówku gwarantuje Ci profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowość, rzetelność oraz doświadczenie. Czym konkretnie możemy się dla Ciebie zająć? Przede wszystkim:

  • bieżącą obsługą księgową - w oparciu o niezbędną dokumentację,
  • optymalizacją kosztów w prowadzonej przez Ciebie firmie,
  • tworzeniem kompleksowych raportów finansowych,
  • rozliczeniami z ZUS-em oraz Urzędem Skarbowym.

Brzmi dobrze? Bardzo nas to cieszy. Nasi specjaliści cały czas podnoszą swoje umiejętności, wsłuchują się w Twoje potrzeby i dysponują zaawansowaną wiedzą z zakresu księgowości, kadr oraz rachunkowości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Twoje oczekiwania!

Biuro rachunkowe Targówek - do kogo kierowana jest nasza oferta?

Zastanawiasz się nad tym, do kogo tak właściwie kierowana jest nasza oferta? Skontaktuj się z nami, gdy prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś przedstawicielem spółki lub wspólnoty mieszkaniowej czy też po prostu wtedy, gdy potrzebujesz szeroko pojętej pomocy księgowej, kadrowej i rachunkowej. Zawsze Ci pomożemy. Podejmiemy się nawet najtrudniejszych zleceń! Nasze usługi księgowe na warszawskim Targówku kierowane są zarówno do mniejszych firm, jak i ogromnych przedsiębiorstw. Nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz zwróć się z zapytaniem do naszych doświadczonych specjalistów.

Usługi księgowe Warszawa Targówek - elastyczne rozwiązania i troska o Twoje dobro

Inwestując w biuro rachunkowe na warszawskim Targówku masz pewność tego, że w swoim asortymencie posiadamy elastyczne rozwiązania. Od tej pory nie będziesz mieć trudności z:

Działamy w trosce o Twoje dobro i za każdym razem ustalamy z Tobą wszelkie kroki, które chcemy wdrożyć w życie. Nie musisz się niczym martwić. Będziesz mieć za to więcej czasu na promowanie firmy na zewnątrz i zdobywanie nowych kontrahentów.

Księgowość Targówek - co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Co jeszcze może Ci zaoferować kompleksowo i profesjonalnie prowadzona księgowość na Targówku? Jeśli tylko masz taką potrzebę, zajmiemy się dla Ciebie prowadzeniem akt osobowych, sporządzaniem niezbędnych umów i deklaracji czy też reprezentowaniem interesów firmy przed najważniejszymi urzędami państwowymi. Skorzystaj z naszych usług, a na pewno dobrze na tym wyjdziesz!

+48 799-017-911

(22) 243-74-53