logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

BIURO RACHUNKOWE, USŁUGI KSIĘGOWE WARSZAWA URSYNÓW

Oddział biura rachunkowego w Warszawie - Ursynów.

Poszukujesz dobrego biura rachunkowego w Warszawie? Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze księgowej? Chcesz by wszystkie Twoje rozliczenia rachunkowe były dostarczone do urzędów na czas? Nie trać czasu, napisz do nas i zostań naszym Klientem. Nawiązując z nami współpracę zyskasz profesjonalną obsługę księgową i doradztwo finansowe. Zapewniamy elastyczne podejście do Klienta w celu wybadania jego potrzeb oraz dopasowania kompleksowej oferty. By zapewnić jak najlepszą jakość usług dla Klienta przedstawiamy kompleksowe oferty dostosowane na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Nasi księgowi posiadają bogatą wiedzę na temat uregulowań skarbowo-księgowych oraz znają się na przepisach prawnych, które dotyczą przedsiębiorców. Jednocześnie stale poszerzają swoje kwalifikacje oraz śledzą bieżące zmiany w nieustannie zmieniających się przepisach, tak aby służyć jak najlepszą pomocą, a także, by zapewnić możliwie najbardziej profesjonalną obsługę Twojej firmy.

Oprócz wszelkich usług związanych z księgowością, rachunkowością, kontrolingiem, naszego biura rachunkowego zyskujesz pewność, że jesteśmy przygotowanie na wiele nieprzewidywalnych ewentualności, dbając o nieprzerwane świadczenie usług, prawidłowość wykonywanych rozliczeń, stały kontakt z nami, doświadczenie umożliwiające obsługę Twojej firmy o różnej skali, dopasowane do rosnących potrzeb Twoich i Twojej działalności oraz dzięki zaufaniu nam będziesz mógł skupić się na swojej działalności i maksymalizując zyski.

Nasze usługi odciążą Ciebie w sprawach rachunkowych i podatkowo-finansowych i oraz pomogą w rozwoju Twojej firmy.

Biuro księgowe Warszawa Ursynów - zobacz w czym możemy Ci pomóc

Podczas realizacji usługach księgowych na rzecz Twojej firmy księgowi naszego biura rachunkowego w Warszawie zachowują największą staranność oraz dokładność w działaniach. Cały czas śledzimy zmiany w przepisach prawnych związanych z rachunkowością, finansami aby wykonywać swoja prace na najwyższym poziomi. Zrobimy wszystko aby ułatwić Tobie prowadzenie firmy i abyś mógł się skupić na zarządzaniu, rozwoju Twojej firmy.

Pomożemy w :

  • prowadzeniu ewidencji ryczałtowych
  • Prowadzenie ksiąg handlowych
  • Rejestracja działalności
  • sporządzanie raportów i sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego
  • sporządzanie sprawozdań potrzebnych do rozliczeń projektów UE;
  • przygotowywanie deklaracji podatków lokalnych;
  • sprawdzanie sprawozdań Wspólnot Mieszkaniowych;
  • prowadzenie ksiąg Wspólnot Mieszkaniowych; 

Biuro rachunkowe w Warszawie Ursynów to miejsce posiadające kadrę specjalistów z branży księgowej, która chętnie pomoże osobom nieznającym się na temacie księgowości i rachunkowości. Jesteśmy otwarci na udzielenie pomocy Tobie i Twojej firmie skutecznie i korzystnie wypełniać obowiązki nałożone przez państwo na przedsiębiorcę. Wiemy, że nadmierny kontakt z instytucjami, takimi jak Urząd Skarbowy może być uciążliwe i stresujące dlatego jako przedsiębiorca możesz zlecić to naszym księgowym, którzy są w tym temacie obeznana. Potrafimy poradzić sobie z różnymi niespodziewanymi i zaskakującymi sytuacjami z życia podatkowego, finansów i rachunkowości. Ty i Twoja firma będziecie mieli pewność, że wszystkie formalności zostaną załatwione szybko i skutecznie oraz otrzymacie spokój i możliwość skupienia się na rozwijaniu biznesu. Poprowadzimy dla Ciebie usługi kadrowo-płacowe, zapewnimy Ciebie, że Twoi pracownicy będą w terminie dostawać wynagrodzenia, wszelkie formalności związane z pracownikami będą przez nas pilnowane. Dostosujemy i przygotujemy umowy pracownicze aby spełniały wymagania prawne oraz oczekiwania Twoje i Twojej załogi. Poprowadzimy całą dokumentację kadrowo-płacową w sposób uporządkowany, przejrzysty aby wszystko było udokumentowane.

Księgowość Ursynów - zadbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy

Nie tylko chcemy aby Twoja firma się rozwijała i rosła ale również zadbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy. Ważne jest dla naszego biura rachunkowego i całego zespołu aby wszelka dokumentacja było rzetelnie wypełniana, aby uniknąć niepotrzebnych błędów. Archiwizujemy wszystkie dokumenty tak aby były one bezpieczne, a w razie konieczności dostępne. Nasze biuro rachunkowe w Warszewie Ursynów dba o ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Księgowi każdy dokument opracowują z wielką starannością, a następnie sprawdzają go aby wyeliminować do maksimum potencjalne błędy. Dzięki tak ułożonemu procesowi obsługi księgowo-rachunkowej Twojej firmy, obieg dokumentacji przepływa płynnie i terminowo eliminując wszelkie opóźnienia. Nasi księgowi doskonale zdają sobie sprawę z bałaganu jaki powstaje, gdy księgowania obarczone są błędami, na co w naszym biurze rachunkowym nie pozwalamy. Znamy swoje działaniami i jakie kroki podejmować w branży podatkowej, finansowej, księgowej tak aby jak najlepiej na tym skorzystać dlatego zadbamy abyś i Ty skorzystał na naszej wiedzy i cieszył się sukcesem i możliwością skupienia się na priorytetach firmowych którymi możesz się osobiście zająć. Resztą zajmiemy się my – biuro rachunkowe Warszawa Ursynów.

+48 799-017-911

(22) 243-74-53