logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

Biuro rachunkowe Warszawa - S&S-tax

Oddział biura podatkowego w Warszawie

Naszym celem jest wspieranie Twojej firmy w obszarze szeroko rozumianej księgowości. Jest to jeden z kluczowych obszarów w przedsiębiorstwie, bez którego żadna firma nie jest w stanie dobrze funkcjonować, a jej finanse nie są pod solidną kontrolą. Wyręczamy właścicieli firm we wszystkim sprawach dotyczących podatków i księgowości. Tworzymy dla nich fundamenty finansowe, na których stawiają filary podtrzymujące działalność swojej firmy. Przejmujemy na siebie obowiązki dotyczące ewidencji ryczałtowych, prowadzenia ksiąg handlowych oraz prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów. Dodatkowo zapewniamy wsparcie początkującym przedsiębiorcom na etapie zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej. Świadczymy usługi na terenie Warszawy, oferując możliwość indywidualnego spotkania w placówce naszego biura rachunkowego, a także stały kontakt online. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zadaniem biura podatkowego jest rozwijanie świadomość Klientów w dziedzinie księgowości, rachunkowości, podatków. Ponadto:

Księgowość w Warszawie. Rozwijamy się dla Ciebie W kwestiach podatkowych nie ma miejsca na pomyłki i półśrodki. Wciąż pojawiają się nowe ustawy, zmiany w prawie podatkowym czy urzędowe interpretacje przepisów. Monitorujemy sytuację i dostosowujemy się do wprowadzanych modyfikacji. Natychmiast reagujemy na konieczność dostosowania sytuacji klienta i jego firmy do zaistniałych zmian. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania współpracy.

+48 799-017-911

(22) 243-74-53