logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

BIURO RACHUNKOWE, KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA BIELANY

Oddział biura rachunkowego w Warszawie - Bielany.

Poszukujesz profesjonalnej i rzetelnej obsługi księgowej? Chcesz mieć zaufane biuro rachunkowe w Warszawie, któremu będziesz mógł powierzyć obsługę swojej firmy? Dobrze trafiłeś. Nasze biuro księgowe cechuje profesjonalna i rzetelna obsługa rachunkowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno małych jak i dużych firm. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i rozumiemy potrzeby każdej branży, dbając o jak najwyższy poziom profesjonalizmu z naszej strony. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz na bieżąco śledzimy zmiany w prawie, co pozwala nam na sprawną pracę, a także zapewni Tobie bezpieczeństwo i ciągłość w prowadzeniu Twojej firmy. Z nami nie musisz się martwić o sprawy związane z księgowością i obsługą podatkową swojego biznesu. Zawsze dbamy o terminowość i zapewnienie obsługi na jak najwyższym poziomie. Głównym zadaniem naszych księgowych jest zarządzanie systemami rejestracyjnymi rachunkowości czyli :

  • Porządkowanie dokumentów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami tj. : US czy ZUS
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

Biuro Rachunkowe Bielany

Z naszą pomocą załatwienie często skomplikowanych formalności stanie się prostsze. Usługi naszego warszawskiego biura rachunkowe są dostosowane do wszelkich form i rodzajów prowadzanej działalności. Dlatego każda usługa jest najpierw omawiana z Klientem tak, aby zakres usług był zgodny z potrzebami firmy oraz przyniósł zamierzony efekt. Na bieżąco śledzimy przepisy podatkowe dlatego zapewniamy bezpieczeństwo, co daje możliwość przedsiębiorcom poświęcić czas na dalszy rozwój biznesu. Świadczone przez nas usługi ułatwi Tobie prowadzenie biznesu, ponieważ to my będziemy pamiętać, aby w terminie wykonywać obowiązki związane z prowadzeniem biznesu na gruncie księgowym. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego w razie konieczności możemy reprezentować Twoją firmę przed Urzędem Skarbowym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych celem zminimalizowania Twojego stresu. Nasi księgowi są cały czas do Twojej dyspozycji. W razie pytań czy wątpliwości służymy pomocą. Staramy się odpowiadać szybko, konkretnie i w zrozumiały sposób. Możesz na nas liczyć, kiedy pojawi się sytuacja, która jest dla Ciebie problematyczna i potrzebujesz pomocy.

Księgowość Bielany - w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Pomagamy w formalnościach związanych m.in. z założeniem działalności. W naszym biurze rachunkowych uzyskasz wsparcie na każdym kroku zakładania działalności. Dopilnujemy, aby wszelkie dokumenty zostały wypełnione w prawidłowy sposób oraz aby zostały złożone w terminie. Wszystko po to, aby Twoja firma mogła zyskać łatwy start na początkowej drodze rozwoju w świecie biznesu. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa, daje świadomość tego, że biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Chcemy, aby Twoja firma miała do nas pewność i zaufanie firmy dlatego proces podnoszenia naszych kwalifikacji i wiedzy trwa cały czas. Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy – zostaw to specjalistom naszego biura rachunkowego. Z każda podpisaną umowa rachunkowości jest podpisywana umowa cywilnoprawną z podatnikiem, która nie przenosi odpowiedzialności administracyjno- podatkowej ciążącej na podatniku. Posiadamy również wymagane ubezpieczenie OC.

+48 799-017-911

(22) 243-74-53