logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

Księgowość Warszawa

Księgowość dla Twojej firmy. Profesjonalne wsparcie dla biznesu

Księgowość stanowi ważny obszar każdej firmy, niezależnie od tego, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, rodzinna spółka czy duże przedsiębiorstwo. To od jej właściwego prowadzenia w znaczącym stopniu zależy sytuacja finansowa i prawna Twojej firmy. Obsługujemy wszystkich klientów, bez względu na rozmiar ich przedsiębiorstwa, zapewniając im kompleksowe wsparcie z zakresu księgowości. Współpracujemy z początkującymi przedsiębiorcami, doradzając im, jak założyć firmę i stawiać pierwsze kroki w biznesie. Mamy również znaczące doświadczenie w obsłudze dużych przedsiębiorstw, które zdecydowały się oddelegować sprawy księgowe profesjonalnemu, zewnętrznemu biuru rachunkowemu. Dzięki długoletniej obecności w branży, staranności w świadczeniu usług i ogromnemu zaangażowaniu w swoją pracę udało nam się wypracować ustabilizowaną pozycję w branży.

Jesteśmy partnerami dla naszych klientów. Obsługa księgowa, która się opłaca!

Współpracując z wieloma klientami z różnych branż wiemy, że kluczową rolę w biznesie odgrywają partnerstwo i zaufanie. Outsourcing księgowy polega na przekazaniu obowiązków związanych z księgowością zewnętrznej firmie. Stanowimy zdecydowanie mniej kosztowną alternatywę dla zatrudniania księgowego lub tworzenia całych działów księgowych bezpośrednio w firmie, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów merytorycznych. Czujemy ogromną odpowiedzialność, pracując dla dobra firm naszych klientów. Mamy świadomość, że ich powodzenie, bezpieczeństwo i spokój jest częściowo w naszych rękach. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci maksymalny komfort współpracy z naszym biurem rachunkowym. Chcemy, abyś wraz z obsługą księgową otrzymał od nas znacznie szerszy pakiet korzyści.

Co zapewniamy naszym klientom?

Każdy przedsiębiorca otrzymuje od nas możliwość pełnej obsługi księgowej. Jesteśmy przy tym elastyczni i zawsze dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszego klienta. Wspólnie ustalamy zakres działania i pracy, tworząc szyty na miarę plan współpracy. Co możemy dla Ciebie zrobić?

W celu poznania szczegółów naszej oferty i całego zakresu usług zapraszamy do kontaktu!

Księgowość pełna i uproszczona

Nasze biuro rachunkowe zapewnia usługi w odniesieniu do każdego rodzaju księgowości - pełnej i uproszczonej. Uproszczona księgowość to prosta rejestracja zdarzeń finansowych, występująca w trzech formach: karty podatkowej, ryczałtu ewidencyjnego i ksiąg przychodów i rozchodów. Specjalizujemy się też w księgowości pełnej, bez względu na wielkość obsługiwanego przedsiębiorstwa.

Możemy pomóc w tworzeniu fundamentów finansowych Twojej firmy!

+48 799-017-911

(22) 243-74-53