logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

Biuro rachunkowe, księgowość Marki

Oddział biura rachunkowego w Markach.

Biuro rachunkowe S&S Tax Marki z Warszawy działa na rynku od wielu lat. Nasi księgowi posiadają bogaty bagaż doświadczenia, który nieustannie wzbogacają o nową wiedzę z zakresy księgowości, rachunkowości, przepisów prawa, podatków itp. Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną obsługą zarówno mały jak i dużych firm. Pomagamy w otwarciu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej oraz w załatwieniu wszystkich spraw urzędowych. Nasza kadra pracownicza składa się z wyspecjalizowanych specjalistów, posiadających wiedzę na temat uregulowań skarbowo- księgowych, ale również z zakresu przepisów prawnych, którymi są objęci przedsiębiorcy. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie dobierając odpowiednią ofertę współpracy do Twoich potrzeb oraz potrzeb Twojej firmy. W naszym burze księgowym w Warszawie dużą wagę przywiązujemy do terminowości oraz bezpieczeństwa powierzanych nam danych. W skład usług naszego biura rachunkowego wchodzą m.in.: Biuro rachunkowe S&S Tax Marki z Warszawy działa na rynku od wielu lat. Nasi księgowi posiadają bogaty bagaż doświadczenia, który nieustannie wzbogacają o nową wiedzę z zakresy księgowości, rachunkowości, przepisów prawa, podatków itp. Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną obsługą zarówno mały jak i dużych firm. Pomagamy w otwarciu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej oraz w załatwieniu wszystkich spraw urzędowych. Nasza kadra pracownicza składa się z wyspecjalizowanych specjalistów, posiadających wiedzę na temat uregulowań skarbowo- księgowych, ale również z zakresu przepisów prawnych, którymi są objęci przedsiębiorcy. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie dobierając odpowiednią ofertę współpracy do Twoich potrzeb oraz potrzeb Twojej firmy. W naszym burze księgowym w Warszawie dużą wagę przywiązujemy do terminowości oraz bezpieczeństwa powierzanych nam danych. W skład usług naszego biura rachunkowego wchodzą m.in.:

 • Księgowość pełna i uproszczona
 • Obsługa kadrowo-płacowa
 • Rachunek kosztów czyli ewidencja, kalkulacje i analizy kosztów
 • Sprawozdawczość finansowa zawierające informację na temat sytuacji finansowej i efektów działalności.

Biuro rachunkowe Marki - co możesz zyskać?

Wybierając nasze biuro rachunkowe na swojego kontrahenta Ty i Twoja firma zyskacie również dostęp do współpracy ze specjalistami z innych dziedzin np. notariuszami, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, specjalistami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu. Nasze biuro rachunkowe Marki świadczy usługi doradcze na rzecz małych i średnich firm zwłaszcza doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych, porad księgowych i wsparcia dla obsługi kadrowo-płacowej. Nasi księgowi wykonują swoje obowiązki rzetelnie i z najwyższa starannością dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Możesz prowadzić rachunkowości Swojej firmy samodzielnie, jednak z uwagi na czasochłonność oraz zawiłość procesu ogranicza Twój czas jaki możesz poświęcić na rozwój Swojej firmy oraz zwiększanie przychodów firmy. Co wyróżnia nasze biuro rachunkowe z Warszawy na tle konkurencji?:

 • Posiadamy obszerna wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków i finansów, którą chętnie wykorzystamy, aby pomóc i wesprzeć Twoją firmę
 • Na bieżąco uzupełniamy wiedzę w zakresie nowych przepisów
 • Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie
 • Jesteśmy terminowi i rzetelni

Usługi księgowe Marki - sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Pomożemy zarejestrować Twoją działalność- nie ważne czy jesteś osobą fizyczną, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, spółką cywilną, spółką osobową, partnerskie czy handlową. Pomożemy w opracowaniu regulaminu pracy, regulaminu wynagrodzeń, zasad i polityki rachunkowości. Wszystko przeprowadzimy w sposób jasny i przejrzysty. Profesjonalizm łączy się z bezpieczeństwem dlatego robimy wszystko, aby wszystkie dane, dokumenty były chronione. Dodatkowo nasze biuro księgowe i rachunkowe objęte jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Korzystając z usług biura księgowego Marki możesz zyskać wiele korzyści m.in.:

 • Redukcję kosztów, m. in. zapewnienia obsługi księgowej w Twojej firmie. Zatrudniając biuro rachunkowe nie trzeba myśleć o zakupie dodatkowego sprzętu, oprogramowania, zapewnienia szkoleń z czy to w zakresie poszerzania wiedzy księgowych, jak i obsługi oprogramowania, kosztach licencji i ewentualnych naprawy i serwisów oprogramowania czy sprzętu. Odejdą koszty osobowe np. koszty nieobecności księgowego, co nie grozi przy współpracy z naszym biurem rachunkowym.
 • Doświadczenie a co za tym idzie profesjonalizm, księgowi cały czas aktualizują swoją wiedzę, cały czas ją wzbogacają tak, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę dając jednocześnie spełniając oczekiwania Twoje i Twojej firmy.
 • Oszczędność czasu – już więcej nie będziesz musiał pilnować pracy księgowych ani skupiać się na rozwiązywaniu ich problemów
 • Outsourcing księgowości pozwala na skupienie Twojej energii na działalności w firmie, jednocześnie nasze biuro rachunkowe opracowując raporty i analizy będzie stanowić konkretne i profesjonalne wsparcie w przyszłych decyzjach biznesowych
 • Wsparcie i doradztwo w trudnych kwestiach finansowych i podatkowych Twojej firmy. Razem opracujemy jak najbardziej korzystną dla Ciebie strategie działania tak, aby Twoja firma mogła jak najwięcej zyskać.

+48 799-017-911

(22) 243-74-53