logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

Biuro rachunkowe Wyszków

Oddział biura rachunkowego w Wyszkowie.

Ul. 3 maja 45, Wyszków

Księgowość to nieodłączny obszar wewnętrznej struktury każdej firmy. Obsługa księgowa jest niezbędna do prowadzenia firmy zgodnie z obowiązującym prawem. Alternatywą dla osobnego stanowiska księgowego lub całego działu w przedsiębiorstwie jest outsourcing księgowy, który jest podstawą świadczonych przez nas usług. Prowadzimy biuro rachunkowe w Wyszkowie, oferując szeroki zakres usług z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Skrupulatnie rejestrujemy operacje gospodarcze, mając świadomość, że jest to warunek przejrzystej informacji dotyczącej sytuacji finansowej konkretnego przedsiębiorstwa. Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji finansowej i gospodarczej Twojej firmy, opracujemy plan działania i przedstawiamy Ci spersonalizowaną ofertę obsługi księgowej.

Księgowość z pakietem korzyści dla Twojej firmy <

Oferujemy usługi księgowe dla każdego rodzaju działalności. Z naszego wsparcia korzystają podmioty prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze, duże firmy i spółki o różnym charakterze, wielkości i obszarze działania. Świadczymy usługi w ramach uproszczonej i pełnej księgowości. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji ryczałtowych, ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości z zakresu prawa podatkowego, zapewniamy kontakt z US i ZUS oraz reprezentację klienta przed tymi urzędami. Jesteśmy też otwarci na nowo powstające firmy, pomagając przyszłym przedsiębiorcom założyć działalność i wybrać odpowiednią formę rozliczenia.

Zoptymalizujemy nakłady pracy w Twojej firmie. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę księgową zgodną ze specyfiką Twojej firmy.

Biuro Rachunkowe Wyszków

Wyszków

+48 799-017-911

(22) 243-74-53