logo S&S tax
logo S&S tax

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

WSPÓLNOTY

JPK

KONTAKT

BIURO KSIEGOWE, RACHUNKOWE WOŁOMIN

Oddział biura rachunkowego w Wołominie.

Szukasz biura rachunkowego? Powierz nam swoją księgowość i przekonaj się, że współpraca z nami jest łatwa. Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym z wieloletnim doświadczeniem. Współpraca z nami daje pewność, że zawsze zapewnimy Twojej firmie poprawną i terminową obsługę.

Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Wołominie cały czas rozwija się i dokształca, dlatego jesteśmy w stanie zająć się księgowością Twojej firmy na szeroką skalę.

Zapewnimy kompleksowe usługi w prowadzeniu księgowości bez względu na formę działalności oraz rozmiar jednostki. Obsługujemy zarówno działalności jednoosobowe jak i osoby prawne.

    Oferujemy m.in. : :
  • Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów
  • Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowych
  • Prowadzenie Ksiąg Handlowych
  • Obsługę kadrowo-płacową
  • Doradztwo i obsługę podatkową

Księgi rachunkowe informują o każdej operacji, która miała miejsce w Twojej firmie, przez to łatwiej planować przyszłe inwestycje i przyszłościowe kroki finansowe firmy. Pełna księgowość umożliwia stosowanie polityki rachunkowości dostosowanej do potrzeb firmy jednocześnie pamiętając, że system ewidencji jest złożony i konieczne jest spełnienie wymogów Ustawy o Rachunkowości. Powierzając nam księgowość nie musisz martwić się o zrozumienie zawiłych przepisów.

Jeśli Twoja firma zobowiązana jest do prowadzenia uproszczonej księgowości, a podstawowy system księgowania nie ma możliwości wygenerowania precyzyjnych informacji o poniesionych kosztach w podziale np. na rodzaje, może zaproponować Twojej firmie dodatkową ewidencję księgową, z której uzyskasz interesujące Ciebie informację.

Współpracując z nami oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać na rozwoju firmy i osiąganie celów. Możesz bez obaw przekazać nam swoją księgowość i zminimalizować ryzyko potencjalnych błędów, które mogą wystąpić przy samodzielnym rozliczaniu.

+48 799-017-911

(22) 243-74-53